«Էրազմուս+» ծրագրի միջազգային կրեդիտային շարժունության գործողության շրջանակում Երևանի պետական համալսարանի և Գրանադայի համալսարանի (Իսպանիա) միջև կնքված պայմանագրով նախատեսվում է շարժունություն պրոֆեսորադասախոսական հիմնական կազմի համար` 2024/2025 ուստարում դասախոսություն կարդալու համար (1 շաբաթ, 8 ժամ):
Մանրամասն տեղեկություններ ֆինանսավորման և «Էրազմուս+» ծրագրի միջազգային կրեդիտային շարժունության ծրագրի մասին կարող եք գտնել «Էրազմուս+» ազգային գործակալության կայքէջում:
Դիմումների ընդունման վերջնաժամկետն է 2024 թվականի նոյեմբերի 10՝ ժամը 17:00-ն:
4. շարժունության համաձայնագիր,
5. ընդունող բուհից նախնական համաձայնություն,
6. անգլերենի կամ իսպաներենի իմացությունը հաստատող վկայական։
Հարցերի դեպքում և հավելյալ տեղեկություններ ստանալու համար դիմել ԵՊՀ միջազգային կապերի բաժին՝ (ԵՊՀ կենտրոնական մասնաշենք, 4-րդ հարկ, 408 սենյակ):

3. International credit mobility of "Erasmus+" program. University of Granada (Spain)
1. This call regulates the application procedure for student and staff mobility in the framework of the Erasmus+ International Credit Mobility project between the University of Granada and Yerevan State University.
Applicants are required to be proficient in English/Spanish at level C1 (according to the Inter-Institutional Agreement) respectively, and to provide certifications or self-certifications of the required level.
• Prospective applicants should submit their required documentsvia-mail to the address: mnatsakanyan@ysu.am from
25 October 2024 to 10 November 2024. Any application received after the deadline will not be accepted;